Dnes je Piatok, 12.8.2022, meniny má Darina, zajtra Ľubomír
Užívateľ: Výhody registrácie Registrácia Prihlásenie
Pridať inzerát Pridať pracovnú ponuku Pridať podujatie Pridať firmu
Sme aj na Facebooku

Kačabar

Hodnotenie:
Kačabar
3.11111 5 9

Reštauračné zariadenie KAČABAR sa nachádza na konci mesta v lone krásnej prírody za športovým štadiónom. Upúta Vás štýlový interiér v slovenskom duchu, úslužný a milý personál, skvelá kuchyňa. Ponúkame široký sortiment hotových a minútkových jedál, domácich a zahraničných špecialít: jedlá z hydiny, bravčového a hovädzieho mäsa, zveriny, rýb, plodov mora, bezmäsité jedlá, slovenské a talianske špeciality a dezerty. Tri druhy denného menu podávame od pondelka do piatku od 11:00 do 15:00.

Určite uspokojíme aj náročného gurmána a každý si vychutná pocit oázy pokoja, príjemnú atmosféru, útulné prostredie, všetko výbornej kvality za prijateľnú cenu. Takisto naplníme očakávania aj milovníkov originálnej talianskej pizze, ktorá sa pečie v peci priamo pred zákazníkmi. Máte možnosť vybrať si z 32 rôznych druhov vynikajúcej, chutnej pizze. Odporúčame ochutnať naše pečené koleno, či halušky... Podávame kvalitnú kávu značky LAVAZZA v spojení s ostatnými teplými a studenými nápojmi v zložení českých a slovenských pív, vín, nealko nápojov a destilátov. Zaujme Vás takisto pestrý výber skvelých vín z domácej produkcie MRVA&STANKO Trnava , VITIS Pezinok ,Víno Jano (Limbach).Naši zákazníci majú možnosť WIFI- bezdrôtového pripojenia k internetu ako aj sledovania hokejových a iných zápasov a podujatí na celoplošných obrazovkách. Zabezpečíme grilovanie prasiatka na objednávku.

rezervácie stolov: - +421914272555

recepcia: - +421918329938

Páči sa Vám to?

Kontaktné údaje

Kačabar

Ulica: Športová 486/20
Mesto: Nové Mesto nad Váhom

Mapa

Pridajte svoj komentár

Zoznam firiem

Ďalšie mestá

Vyberte:

Počasie dnes

Teraz 9°C
Denná teplota °C
Nočná teplota °C

© 2014 Copyright by NovéMesto.ideň.sk. Všetky práva vyhradené. Kontakt | Podmienky používania | Ochrana súkromia | Mapa stránok